Hakkımızda

Hakkımızda

Hazır İnşaat Mimarlık ve Kentsel Dönüşüm inşaat sektöründe 15 yıldır hizmet vermektedir.

 

Hazır İnşaat Mimarlık ve Kentsel Dönüşüm İstanbul ilinde ve İstanbul dışında Türkiye ‘nin çeşitli noktalarında çok sayıda konut ve site , işyeri, turistik tesis, tatil köyü, tatil sitesi, havuz ve benzeri sosyal tesis projelerine imza atmış ve tamamlamıştır.

 

Yarım yüzyıla yaklaşan deneyimi ile Hazır YapıHazır Yapı Mimarlık ve Kentsel Dönüşüm her tür sivil inşaatın imalatında gerek projelendirme, gerek imalat gerekse yasal şartlar ve mevzuata uygun uygulama deneyimi açısından konusunda bilgi birikiminin zirvesine ulaşmıştır.

 

Hazır İnşaat Mimarlık ve Kentsel Dönüşüm yurdumuzda kentsel dönüşümün uygulamaya girmesi ile birlikte mevcut uygulamaların mülk sahiplerine gelecekte yaratacağı hem zaman hem maliyet açısından zorluk, kısıtlama ve engelleri işin en başında öngörmüştür.

Hazır İnşaat Mimarlık ve Kentsel Dönüşüm bunların aşılabilmesi için bilgi birikimi, yasal mevzuata hakimiyeti ve deneyimi ile sizlere sunduğumuz çeşitli kentsel dönüşüm hizmet çözümlerini inşaat sektörde öncü olarak tasarlamış geliştirmiş ve sizler için uygulamaktadır.

 

Hazır İnşaat ve Kentsel Dönüşüm olarak tamamladığımız projeler ve referanslarımız, gelecekte altına imza atacağımız tüm projelerdeki taahhütlerimizin teminatıdır.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için Hemen Arayın! (0535) 386 35 35

BİZ SİZİ ARAYALIM